Polasci iz stanice Bar

Polazak05:11
Voz: 6100
1h 3m
BarPodgorica
Dolazak 06:14
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak06:24
Voz: 6150
1h 2m
BarPodgorica
Dolazak 07:26
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak09:23
Voz: 6152
59m
BarPodgorica
Dolazak 10:22
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak11:36
Voz: 6154
1h 3m
BarPodgorica
Dolazak 12:39
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak14:13
Voz: 6156
59m
BarPodgorica
Dolazak 15:12
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak15:30
Voz: 6102
1h 4m
BarPodgorica
Dolazak 16:34
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak17:03
Voz: 6158
1h 3m
BarPodgorica
Dolazak 18:06
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak17:56
Voz: 6104
1h 0m
BarPodgorica
Dolazak 18:56
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak19:35
Voz: 432
1h 1m
BarPodgorica
Dolazak 20:36
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak21:00
Voz: 6160
1h 0m
BarPodgorica
Dolazak 22:00
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak05:11
Voz: 6100
3h 28m
BarBijelo Polje
Dolazak 08:39
1. razred
10.80€
2. razred
7.20€
Detalji
Polazak15:30
Voz: 6102
3h 52m
BarBijelo Polje
Dolazak 19:22
1. razred
10.80€
2. razred
7.20€
Detalji
Polazak17:56
Voz: 6104
3h 39m
BarBijelo Polje
Dolazak 21:35
1. razred
10.80€
2. razred
7.20€
Detalji
Polazak19:35
Voz: 432
3h 10m
BarBijelo Polje
Dolazak 22:45
1. razred
10.80€
2. razred
7.20€
Detalji

Polasci iz stanice Podgorica

Polazak05:10
Voz: 6151
59m
PodgoricaBar
Dolazak 06:09
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak06:25
Voz: 433
58m
PodgoricaBar
Dolazak 07:23
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak07:55
Voz: 6153
1h 0m
PodgoricaBar
Dolazak 08:55
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak09:12
Voz: 6101
1h 9m
PodgoricaBar
Dolazak 10:21
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak11:35
Voz: 6103
1h 0m
PodgoricaBar
Dolazak 12:35
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak12:55
Voz: 6155
1h 0m
PodgoricaBar
Dolazak 13:55
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak15:30
Voz: 6157
1h 0m
PodgoricaBar
Dolazak 16:30
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak16:36
Voz: 6159
59m
PodgoricaBar
Dolazak 17:35
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak19:10
Voz: 6161
59m
PodgoricaBar
Dolazak 20:09
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak19:36
Voz: 1131
1h 1m
PodgoricaBar
Dolazak 20:37
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak22:21
Voz: 6105
59m
PodgoricaBar
Dolazak 23:20
1. razred
3.60€
2. razred
2.40€
Detalji
Polazak06:19
Voz: 6100
2h 20m
PodgoricaBijelo Polje
Dolazak 08:39
1. razred
7.60€
2. razred
5.20€
Detalji
Polazak17:06
Voz: 6102
2h 16m
PodgoricaBijelo Polje
Dolazak 19:22
1. razred
7.60€
2. razred
5.20€
Detalji
Polazak19:15
Voz: 6104
2h 20m
PodgoricaBijelo Polje
Dolazak 21:35
1. razred
7.60€
2. razred
5.20€
Detalji
Polazak20:45
Voz: 432
2h 0m
PodgoricaBijelo Polje
Dolazak 22:45
1. razred
7.60€
2. razred
5.20€
Detalji
Polazak08:00
Voz: 7100
27m
PodgoricaDanilovgrad
Dolazak 08:27
1. razred
2.00€
2. razred
1.20€
Detalji
Polazak12:50
Voz: 7102
27m
PodgoricaDanilovgrad
Dolazak 13:17
1. razred
2.00€
2. razred
1.20€
Detalji
Polazak15:35
Voz: 7104
27m
PodgoricaDanilovgrad
Dolazak 16:02
1. razred
2.00€
2. razred
1.20€
Detalji
Polazak18:30
Voz: 7106
27m
PodgoricaDanilovgrad
Dolazak 18:57
1. razred
2.00€
2. razred
1.20€
Detalji
Polazak21:45
Voz: 7108
27m
PodgoricaDanilovgrad
Dolazak 22:12
1. razred
2.00€
2. razred
1.20€
Detalji
Polazak08:00
Voz: 7100
1h 3m
PodgoricaNikšić
Dolazak 09:03
1. razred
4.20€
2. razred
2.80€
Detalji
Polazak12:50
Voz: 7102
1h 3m
PodgoricaNikšić
Dolazak 13:53
1. razred
4.20€
2. razred
2.80€
Detalji
Polazak15:35
Voz: 7104
1h 3m
PodgoricaNikšić
Dolazak 16:38
1. razred
4.20€
2. razred
2.80€
Detalji
Polazak18:30
Voz: 7106
1h 3m
PodgoricaNikšić
Dolazak 19:33
1. razred
4.20€
2. razred
2.80€
Detalji
Polazak21:45
Voz: 7108
1h 3m
PodgoricaNikšić
Dolazak 22:48
1. razred
4.20€
2. razred
2.80€
Detalji

Polasci iz stanice Bijelo Polje

Polazak04:17
Voz: 433
3h 6m
Bijelo PoljeBar
Dolazak 07:23
1. razred
10.80€
2. razred
7.20€
Detalji
Polazak06:26
Voz: 6101
3h 55m
Bijelo PoljeBar
Dolazak 10:21
1. razred
10.80€
2. razred
7.20€
Detalji
Polazak09:09
Voz: 6103
3h 26m
Bijelo PoljeBar
Dolazak 12:35
1. razred
10.80€
2. razred
7.20€
Detalji
Polazak17:05
Voz: 1131
3h 32m
Bijelo PoljeBar
Dolazak 20:37
1. razred
10.80€
2. razred
7.20€
Detalji
Polazak19:47
Voz: 6105
3h 33m
Bijelo PoljeBar
Dolazak 23:20
1. razred
10.80€
2. razred
7.20€
Detalji
Polazak04:17
Voz: 433
2h 0m
Bijelo PoljePodgorica
Dolazak 06:17
1. razred
6.80€
2. razred
4.40€
Detalji
Polazak06:26
Voz: 6101
2h 25m
Bijelo PoljePodgorica
Dolazak 08:51
1. razred
6.80€
2. razred
4.40€
Detalji
Polazak09:09
Voz: 6103
2h 19m
Bijelo PoljePodgorica
Dolazak 11:28
1. razred
6.80€
2. razred
4.40€
Detalji
Polazak17:05
Voz: 1131
2h 8m
Bijelo PoljePodgorica
Dolazak 19:13
1. razred
6.80€
2. razred
4.40€
Detalji
Polazak19:47
Voz: 6105
2h 27m
Bijelo PoljePodgorica
Dolazak 22:14
1. razred
6.80€
2. razred
4.40€
Detalji

Polasci iz stanice Danilovgrad

Polazak06:56
Voz: 7101
27m
DanilovgradPodgorica
Dolazak 07:23
1. razred
2.00€
2. razred
1.20€
Detalji
Polazak10:50
Voz: 7103
28m
DanilovgradPodgorica
Dolazak 11:18
1. razred
2.00€
2. razred
1.20€
Detalji
Polazak14:50
Voz: 7105
27m
DanilovgradPodgorica
Dolazak 15:17
1. razred
2.00€
2. razred
1.20€
Detalji
Polazak17:36
Voz: 7107
27m
DanilovgradPodgorica
Dolazak 18:03
1. razred
2.00€
2. razred
1.20€
Detalji
Polazak20:36
Voz: 7109
27m
DanilovgradPodgorica
Dolazak 21:03
1. razred
2.00€
2. razred
1.20€
Detalji
Polazak08:29
Voz: 7100
34m
DanilovgradNikšić
Dolazak 09:03
1. razred
2.40€
2. razred
1.60€
Detalji
Polazak13:19
Voz: 7102
34m
DanilovgradNikšić
Dolazak 13:53
1. razred
2.40€
2. razred
1.60€
Detalji
Polazak16:04
Voz: 7104
34m
DanilovgradNikšić
Dolazak 16:38
1. razred
2.40€
2. razred
1.60€
Detalji
Polazak18:59
Voz: 7106
34m
DanilovgradNikšić
Dolazak 19:33
1. razred
2.40€
2. razred
1.60€
Detalji
Polazak22:14
Voz: 7108
34m
DanilovgradNikšić
Dolazak 22:48
1. razred
2.40€
2. razred
1.60€
Detalji

Polasci iz stanice Nikšić

Polazak06:20
Voz: 7101
1h 3m
NikšićPodgorica
Dolazak 07:23
1. razred
4.20€
2. razred
2.80€
Detalji
Polazak10:15
Voz: 7103
1h 3m
NikšićPodgorica
Dolazak 11:18
1. razred
4.20€
2. razred
2.80€
Detalji
Polazak14:15
Voz: 7105
1h 2m
NikšićPodgorica
Dolazak 15:17
1. razred
4.20€
2. razred
2.80€
Detalji
Polazak17:00
Voz: 7107
1h 3m
NikšićPodgorica
Dolazak 18:03
1. razred
4.20€
2. razred
2.80€
Detalji
Polazak20:00
Voz: 7109
1h 3m
NikšićPodgorica
Dolazak 21:03
1. razred
4.20€
2. razred
2.80€
Detalji
Polazak06:20
Voz: 7101
34m
NikšićDanilovgrad
Dolazak 06:54
1. razred
2.40€
2. razred
1.60€
Detalji
Polazak10:15
Voz: 7103
34m
NikšićDanilovgrad
Dolazak 10:49
1. razred
2.40€
2. razred
1.60€
Detalji
Polazak14:15
Voz: 7105
34m
NikšićDanilovgrad
Dolazak 14:49
1. razred
2.40€
2. razred
1.60€
Detalji
Polazak17:00
Voz: 7107
34m
NikšićDanilovgrad
Dolazak 17:34
1. razred
2.40€
2. razred
1.60€
Detalji
Polazak20:00
Voz: 7109
34m
NikšićDanilovgrad
Dolazak 20:34
1. razred
2.40€
2. razred
1.60€
Detalji

Željeznički prevoz Crne Gore

Trg Golootočkih žrtava 13, 81000 Podgorica

Telefon: +382 20 441 197

/

E-mail: info@zpcg.me

/

Radno vrijeme: 08:00 - 20:00

Kontakt stanice

Podgorica / +382 20 441 219

Sutomore / +382 30 301 692

Bar / +382 30 301 615

Nikšić / +382 40 211 912

Bijelo Polje / +382 50 478 560

Copyright © 2024 Željeznički prevoz Crne Gore